Džinsi no Himalaju kaņepēm (video)

Izņēmums Canvaloop (Indija), kas ražo kaņepju šķiedras un dzijas no kaņepēm, prezentēja savu jauno projektu - zīmolu Slow - džinsus, kas tiek izgatavoti no Himalaju kaņepēm.

Himalaju kaņepes, kuras viņi izmanto ražošanai, ir ļoti unikālas. Šis ir augs, kas savvaļā aug Himalaju zaļajās ielejās. Tas ir spēcīgs, aromātisks augs ar slaidiem kātiem, maziem ziediem un lapām.

Tas ir ātri augošs augs - lai sasniegtu 3 metru augstumu, nepieciešamas tikai 90 dienas. Tas vispār neprasa cilvēku darbu kultivēšanai – tas nozīmē, ka cilvēkiem nav nepieciešams stādīt sēklas, nav nepieciešams augu laistīt vai izmantot jebkādus mēslošanas līdzekļus, insekticīdus vai pesticīdus. Tas ir videi draudzīgs un pilnīgi tīrs kultivēšanas un ražošanas process. Himalaju kaņepju ielejas darbojas arī kā dabiski filtri - jo kaņepju augi absorbē visvairāk CO2 uz hektāru zemes, salīdzinot ar jebkuru citu kultūru.

Mode ir otra lielākā piesārņojošā nozare uz planētas, un CanvaLoop ar savu ideju džinsu ražošanai izmantot savvaļas kaņepes varētu būt viens no ieguldījumiem ekoloģiskajā nākotnē. Protams, ar saprātīgu attieksmi - cerams, ka viņi neplāno izmantot visas savvaļas kaņepju plantācijas Himalajos savām ražošanas vajadzībām :) 

 

Pierakstīties jaunumiem

Ievadiet savu e-pasta adresi lai saņemtu informāciju par produktiem, atlaidem un citiem jaunumiem.

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Ceno.lv Salidzini.lv logotips HEMPIO.EU © 2021. Jebkuras informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz HEMPIO.EU ir obligāta.

Search